Złoty płyn wzmacnia smak!

Kto z nas nie lubi pizzy? Chrupiące brzegi i mięciutki środek wypchany dodatkami. Jej zapach tuż po wyjęciu z pieca u wielu z nas wywołuje burczenie w brzuchu. Tak właśnie reaguje nasze ciało na bodźce zewnętrzne, ale nie ma się czemu dziwić – sam przełykam ślinkę na samą myśl o tym włoskim placuszku. Ale bodźce można dodatkowo wzmocnić, dorzucając do tego smak. Jednak nie byle jaki, bo poza samymi składnikami, w smaku robotę robi oliwa. Potrafi nieziemsko podbić smak potrawy!

Ale pizza to nie wszystko, bo gotując codzienne obiady, na pewno w jednej z szafek trzymasz olej, zwykły, aromatyzowany, ziołowy, bazyliowy, czosnkowy, pomidorowy… Obiecuję, że skończę opowiadać i pójdę coś zjeść!

Oleiste substancje podbijają nie tylko kubki smakowe, ale także serca konsumentów. Użytkownicy aplikacji PanParagon jednomyślnie wskazali, że najbardziej przypadł im do gustu ten odkrywający siłę natury z pierwszego tłoczenia – KUJAWSKI. Drugie miejsce w zestawieniu przypada wybornemu w smaku i wybornemu w nazwie… olejowi WYBORNEMU. Natomiast trzecie miejsce twardo utrzymuje marka Vita D’Or. W zestawieniu nie mogło też zabraknąć oleju WIELKOPOLSKI i produktu na bazie oryginalnej włoskiej receptury, czyli MONNINI.

A Ty, który z nich masz u siebie w domu?

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.