Zapach to Twoja wizytówka

Życie w biegu, ciągły stres, wyzwania w pracy. W życiu odbywamy wiele spotkań.  Zawodowych, ze znajomymi, rodzinne. Chodzimy na obiad w restauracji, świetny film w kinie lub… po prostu korzystamy z przejażdżki komunikacją miejską. Któż z nas tego nie zna. Warto więc zadbać, by czuć się świeżo przez cały dzień, prawda?

Kluczem jest tu nasz zapach. Jak dziwnie to nie zabrzmi, badania jednoznacznie wskazują, że potrafimy podświadomie ocenić drugą osobę wyłącznie za pomocą zmysłu węchu.

Co nam w tym może pomóc? Oczywiście, że antyperspiranty i dezodoranty.

Dlatego konsumenci, przy pomocy aplikacji PanParagon, wyłonili liderów w tym zestawieniu. Pierwsze miejsce przypada ekspertowi w pielęgnacji skóry od pokoleń, czyli marce NIVEA. Drugie miejsce należy do speca od niezawodnej ochrony przy każdym ruchu – REXONY. Natomiast marka GARNIER i jej naturalne składniki dla naturalnego piękna zamyka dzisiejsze podium. W TOP 5 znalazł się również już kultowy gołąb, czyli DOVE oraz specjalista w budowaniu poczucia pewności siebie – AXE.

To teraz – czas zajrzeć do swojej kosmetyczki!

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.