Uśmiech, świeżość, wizytówka

Zęby to jedna z wielu wizytówek człowieka. Wizytówka, o którą trzeba dbać. Czyste zęby to zdrowie, dobre samopoczucie, a także idąca za nimi świadomość własnej wartości. Czyste zęby to też świeży oddech, a wraz z nim komfort: zarówno dla posiadacza, jak i jego rozmówców. A przecież: umówmy się, wizyta u dentysty zwykle do najprzyjemniejszych nie należy.

Białe zęby to też piękny uśmiech. A tym konsumenci najczęściej obdarowywali markę COLGATE – to lider wśród paragonów przeskanowanych w aplikacji PanParagon. Na drugim miejscu mocno stoi ELMEX. Pastą trzeciego wyboru jest natomiast Blend-a-Med. W TOP 5 znalazły się również AQUAFRESH i SENSODYNE.

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.