Twój kot wybrałby…

Koty to bardzo dystyngowane zwierzęta. Również pod względem smaku. A, jak wiadomo, wyrafinowane podniebienie nie zadowoli się byle czym. Dlatego, wybierając kocią karmę, warto zaufać tym, którzy najlepiej znają potrzeby swoich pupili. PanParagon przebadał ponad milion paragonów, a Wybór Klientów okazał się jednoznaczny.

Tak, dobrze myślicie… Gdyby twój kot mógł decydować, kupowałby Whiskas. I to ta marka znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu. Drugie miejsce może być dla wielu zaskoczeniem, bo oto Wybór Klientów padł na markę własną sklepów Biedronka – Kitty. Podium zamyka uwodzicielska Sheba. Kto z kocich fanów nie zna tego momentu, gdy nasz kot zagląda nam głęboko w oczy i sugestywnie wskazuje, co by dzisiaj chętnie zjadł? Dla kota to wyjątkowy posiłek. Tak zachęca, bardzo skutecznie zresztą, zdobywca kolejnych miejsc – Purina, ze swoimi markami Gourmet oraz One.

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.