Tak pachnie Twój dom

Wracasz z pracy i czujesz zaduch. Albo jeszcze inaczej: mieszkasz z palaczem, który nosi za sobą ten nieprzyjemny zapaszek. A co, jeśli dało Ci się we znaki zatrucie pokarmowe? A może coś przypaliłeś? Nie, nie… Wyobraź sobie, że właśnie zadzwonili znajomi albo rodzina, że wpadają na szybką kawkę, a Ty nie zdążyłeś nawet posprzątać… Co łączy te wszystkie historie?

W każdym z tych scenariuszy sięgasz po swojego wybawiciela, kompana pierwszej potrzeby, który wyratuje Cię z opresji lub po prostu pozwoli odetchnąć pełną piersią. Kto to taki?

Pomocnikiem staje się odświeżacz powietrza! Ale nie byle jaki. Z danych zakupowych rejestrowanych w aplikacji PanParagon na pierwszym miejscu uplasował się AIR WICK i jego zapachy inspirowane naturą. Na drugim miejscu klienci wybrali markę ARIL. Natomiast podium zamyka BRISE, który niezmiennie potrafi oddziaływać na nasze zmysły. W top 5 znalazły się także marki AMBIPUR i W5.

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.