Piwo ze smakiem

Piwo smakowe – doskonałe i zdrowe. Taka rymowanka wpadła tego ranka. Znaczy: przyszła mi do głowy, choć czułem się zdrowy…

Dobra, wracajmy do prozy, ale nie zapominajmy o smaku dobrego piwa. Nie każdemu w ustach musi się chmiel i goryczka objawiać jako pyszność, a stosowanym do dzisiaj ratunkiem na to pozostają różnego rodzaju soki. Ale czy dolewanie soku do piwa to nie jest swego rodzaju profanacja? Dla wielu piwoszy – owszem. Browary też tak pomyślały. Więc pożeniły ogień z wodą i wpadły na pomysł pt. piwa smakowe. Jak mawiał klasyk, smaków ci u nas dostatek, a ci, którzy się znają, mówią, że ten segment będzie tylko rósł w siłę, ponieważ zależy nam na przed wszystkim na smaku, a nie na alkoholu.

A kto króluje w tej kategorii? PanParagon i Wybór Klientów podpowiadają: pierwsze miejsce należy do marki Somersby. Tuż za nią plasuje się marka Desperados, a podium zamyka Redd’s. W najlepszej piątce znalazły się również: Garage oraz Hardmade.

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.