kim jesteśmy
PubliCity Media Group
Grupa medialna wyznaczająca
przyszłość rozwoju


PubliCity Media Group prowadzi działalność mediową, reklamową oraz eventową.
Usługi i serwisy, którymi dysponujemy, tworzone są w oparciu o te rozwiązania, które pozwalają nam precyzyjnie docierać i jednocześnie poszerzać grupy odbiorców.

JAK DZIAŁAMY
W zmieniającym się świecie mediów wiarygodność i zaufanie do naszych produktów pozostają najważniejsze. Nieustannie przezwyciężamy nowe wyzwania i poszukujemy innowacyjnych sposobów łączenia angażujących treści z klientami, reklamodawcami i partnerami.
Nasze narzędzia, marki, doświadczenie i ludzie mają wpływ
na pozytywne zmiany.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
Tworzymy i dystrybuujemy treści w ramach naszego portfolio medialnego, oferując konsumentom i reklamodawcom zintegrowane usługi marketingowe, medialne i biznesowe,
w tym rozwiązania cyfrowe i możliwości reklamowe. Ponadto prowadzimy wiele programów medialnych, za sprawą których wzmacniamy wizerunek naszych partnerów.


Opracowujemy i dostarczamy najwyższej jakości, zweryfikowane treści, które trafiają do szerokiej publiczności, korzystając z kanałów, które informują, inspirują i angażują naszą rosnącą publiczność.

Zaufane marki, z których korzystamy, odgrywają kluczową rolę w angażowaniu, informowaniu
i inspirowaniu społeczności.


Tworzymy publikacje do takich mediów jak: “Monitor Biznesu” w Rzeczpospolitej, “Monitor Rynkowy”
w Dzienniku Gazecie Prawnej, Puls Biznesu, parkiet.com, rp.pl (wraz z serwisami tematycznymi), pb.pl, bankier.pl, infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl, forsal.pl, monitorrynkowy.pl i laurinternetu.pl.

W publikacjach stawiamy na elegancki przekaz i merytoryczną jakość treści.
Specjalizujemy się w wywiadach, reportażach, opisach, a także formach łączonych.
Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla firm, które cenią sobie kształtowanie odpowiedniego wizerunku medialnego w oczach zarówno całego liczącego się w Polsce biznesu, jak i pojedynczych docelowych konsumentów.
Prezentujemy siłę polskich innowacji, sukcesy firm w biznesie, skuteczność w pozyskiwaniu funduszy unijnych i ich przełożeniu na wartości dodane, ważne aktualności, przykłady wyjątkowych mariaży tradycji i nowoczesności czy skuteczność zarządzania.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.