Nie chrup tak głośno!

Teraz opowiem wam o kompanach przy ulubionym serialu, mistrzach podczas Ligi Mistrzów i niestrudzonych towarzyszach każdej imprezy. Bo kto nie lubi wrzucić czegoś na ząb? Tylko gdyby nie to chrupanie… Ale nie ukrywajmy: wielu z nas lubi podjadać, choć nie każdy mówi o tym głośno, a tymczasem brzuszek rośnie… No ale jak oprzeć się słonym przekąskom? 

Użytkownicy aplikacji PanParagon wskazali, że zdecydowanym liderem Wyboru Klientów stała się marka sygnowana takimi gwiazdami jak Lionel Messi, Paul Pogba i Lieke Martens. A dokładnie: Lay’s. Drugie miejsce przypada marce TOP CHIPS, natomiast bohaterem trzeciego miejsca jest CHEETOS i pomarańczowy gepard z obsesją na puncie jedzenia.

Zestawienie zamyka legenda w nowej odsłonie spod Krakowa, czyli LAJKONIK oraz nadający się na każdą imprezę CHRUNCHIPS.

To co dziś chrupiemy?

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.