Co? Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo

Znacie to skądś? Właśnie. I tutaj pojawia się bardzo fundamentalne pytanie: jakie piwo? Albo raczej: które? Bo przecież każdy z nas wie, że piwo piwu nierówne. A poza tym, jak mawiał Mahatma Gandhi: gdzie jest piwo, tam jest życie.

Listę najczęściej kupowanych w Polsce piw otwiera marka Lech, bo któż z nas nie zna Leszka, jego szalonych przygód i upojnych nocy…. Tuż za nim staje Żywiec, bo przecież każdemu z nam zawsze chce się, a przynajmniej powinno się chcieć Ż… Trzecie miejsce zajmuje Tyskie, bo najlepiej przechodzi się na Ty z dobrym trunkiem w dłoni.

Następne miejsce na liście zajmuje król Ligi Mistrzów, kompan niezliczonych wtorków i śród, gdzie mocno ściskaliśmy kciuki za piłkarskie drużyny. Jednym słowem – Heineken. A całość umiejętnie podsumowuje Perła, która każdemu proponuje: złap dystans.

Aha, i tak na koniec: skonsultujcie się z przyjaciółmi, bo piwo spożywane w samotności nie daje tyle frajdy.

Wybór Klientów to największy w Polsce konkurs popularności kupowanych produktów i wybieranych sklepów. O kolejności w rankingu decyduje liczba produktów zakupionych w całym roku przez użytkowników aplikacji PanParagon, która na ten moment jest jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji do przechowywania paragonów. Dzięki temu wyniki rankingu są niezależne i w sposób przejrzysty pozwalają wyłonić laureatów.

© PubliCity Media Group 2009-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.